FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Direktori Kakitangan

Bil. Nama Email No. Telefon Samb.
1 Datuk Hj. Khamis bin Hj. Abas khamis@perzim.gov.my +606-282 6526 3709
2 Zalina binti Malek zalina@perzim.gov.my +606-282 6526 3708
Bil. Nama Email No. Telefon Samb.
1 Ruhaiza binti Zawawi ruhaiza@perzim.gov.my +606-282 6526 3707
2 Farahwahedah binti Abd. Wahab farah@perzim.gov.my +606-282 6526 3704
3 Salmah binti Md. Elah salmah@perzim.gov.my +606-282 6526 3704
4 Johari bin Yusof johari@perzim.gov.my +606-282 6526 3701
5 Zaiematunnisa binti Abu Bakar zaiematunnisa@perzim.gov.my +606-282 6526 3701
6 Nur Afida binti Haron afida@perzim.gov.my +606-282 6526 3704
7 Nur 'Ain binti Md. Nasir nur'ain@perzim.gov.my +606-282 6526 3701
8 Saiful Bahari bin Hj. Harun saiful@perzim.gov.my +606-282 6526 3701
9 Riduwan bin Abd Jalil - +606-282 6526 3700
10 Shamsor bin Puasa - +606-282 6526 -
11 Rosli bin Jahari - +606-282 6526 -
12 Azman bin Yaakup - +606-282 6526 -
13 Ibrahim bin Suliman - +606-282 6526 -
14 Hjh. Patimah binti Mat Sim - +606-282 6526 -

Unit Pengurusan Maklumat

Bil. Nama Email No. Telefon Samb.
1 Mohd Ghazali bin Abd Manan ghazali@perzim.gov.my +606-282 6526 3703
2 Rashid bin Zulkifly rashid @perzim.gov.my +606-282 6526 3701

Unit Kewangan

Bil. Nama Email No. Telefon Samb.
1 Maslizah binti Muhamad maslizah@perzim.gov.my +606-282 6526 3702
2 Masjuwita binti Mohammad masjuwita@perzim.gov.my +606-282 6526 3705
3 Noremee binti Sebah noremee@perzim.gov.my +606-282 6526 3705
4 Nurul Syafiqah binti Mohd Fauzi syafiqah@perzim.gov.my +606-282 6526 3705
5 Nurul Asyikin binti Md. Nasir asyikin@perzim.gov.my +606-282 6526 3705

Unit Promosi

Bil. Nama Email No. Telefon Samb.
1 Siti Rohani binti Hamzah hani@perzim.gov.my +606-281 4226 -
2 Siti Salwa binti Ismail salwa@perzim.gov.my +606-281 4226 -
3 Norerniewati binti Nordin erniewati@perzim.gov.my +606-281 4226 -
4 Kamaludin bin Yahya kamal@perzim.gov.my +606-281 4226 -

Unit Pendaftaran Aset

Bil. Nama Email No. Telefon Samb.
1 Aryati binti Arshad aryati@perzim.gov.my +606-281 4872 -
2 S. Zainal Abidin Shah bin Kassim zainal@perzim.gov.my +606-281 4872 -
3 Rozilah binti Ramli rozilah@perzim.gov.my +606-281 4872 -
4 Mohd Nasri bin Nekmat nasri@perzim.gov.my +606-281 4872 -

Unit Kompleks Muzium Stadhuys

Bil. Nama Email No. Telefon Samb.
1 Syahidah binti Abu Sah syahidah@perzim.gov.my +606-284 1934 -
2 Nur Azeera binti Jamaluddin azeera@perzim.gov.my +606-284 1934 -
3 Rohaidi bin Dolah rohaidi@perzim.gov.my +606-284 1934 -

Unit Kompleks Muzium Istana Kesultanan Melaka

Bil. Nama Email No. Telefon Samb.
1 Norzaifirah binti Zaini norzaifira@perzim.gov.my +606-282 7464 -
2 Fairus bin Mamat fairus@perzim.gov.my +606-282 7464 -
3 Nor Azura binti Tesngon azura@perzim.gov.my +606-282 7464 -

Unit Kompleks Muzium Samudera

Bil. Nama Email No. Telefon Samb.
1 Noor Azimah binti Md. Ali azimah@perzim.gov.my +606-283 0926 -
2 Laily binti Azis laily@perzim.gov.my +606-283 0926 -
3 Mazemni mazemni@perzim.gov.my +606-283 0926 -

Unit Kompleks Muzium Rakyat

Bil. Nama Email No. Telefon Samb.
1 Mohd Shukry bin Abdullah mohd.shukry@perzim.gov.my +606-282 1303 -
2 Yunus bin Abdul Talib laily@perzim.gov.my +606-282 1303 -
3 Faiz bin Mohd Baharom faiz@perzim.gov.my +606-282 1303 -

Unit Kompleks Hang Tuah Centre

Bil. Nama Email No. Telefon Samb.
1 Nurman bin Mohd Baroldin mohd.shukry@perzim.gov.my +606-293 0028 -
2 Basri bin Man basri@perzim.gov.my +606-293 0028 -

Unit Penyelenggaraan Projek

Bil. Nama Email No. Telefon Samb.
1 Fadhilah binti Md. Saleh fadhilah@perzim.gov.my +606-281 2886 -
2 Norsham binti Abd. Rahman norsham@perzim.gov.my +606-281 2886 -
3 Mohd Fauzi bin Abd. Majid fauzi@perzim.gov.my +606-281 2886 -
4 Naharudin bin Che' Rana naharudin@perzim.gov.my +606-281 2886 -

Unit Konservasi

Bil. Nama Email No. Telefon Samb.
1 Latifah binti Abd. Latif latifah@perzim.gov.my +606-281 2886 -
2 Abdul Jamil bin Zainal jamil@perzim.gov.my +606-281 2886 -
Carian

Kakitangan

TOP